IG GCA PLAST

Perzistentná hydrofóbna nano antibakteriálna ochrana plastov a farieb

IG GCA PLAST je špecificky vyvinutá nano antibakteriálna ochrana farieb a plastov (plast, PMMA, PC, ABS, termoplasty, UH, a ďalšie nenasiakavé povrchy ako napr imitácia kože, dreva, kameňa a ďalšie). Používa sa ako na nové, tak hlavne na staré plasty a plastové povrchy, ktoré vyživuje. Na povrchu sa vytvorí ultratenká filmotvorná hydrofóbna saténová vrstva s antibakteriálnou ochranou proti následnému znečisteniu, vode (vynikajúci retrakcia), odtlačkom rúk, usadzovaniu prachu, UV žiareniu, usadzovaniu dopravnej špiny, mastným filmom, atď ..

Vytvorená vrstva je antibakteriálna a znemožňuje život baktériám, machu, plesniam a riasam, vytvára veľmi hygienický povrch.
Dlhotrvajúcim efektom chráni ošetrený povrch od vody, znečistenia a svojím dlhodobým hydrofóbnym účinkom výrazne uľahčuje následné čistenie bez použitia nebezpečných chemikálií. IG Glass & ceramic Antibacterial PLAST poskytuje vysoko efektívnu a ekonomickú ochranu na plochách ako akékoľvek farbené plochy bez silného mechanického zaťaženia, plastové plochy, plastové sanitárne plochy, sprchové kúty, obklady, plastové wc, kuchyňa, kancelárie, atď ..

 • Dlhodobá vynikajúca hydrofóbna ochrana
 • Vynikajúca prevencia proti špine a znečisteniu
 • Renovuje a „vyživuje“ plasty a barvy
 • Rýchlo se odparuje
 • Vďaka retrakcii výrazne uľahčuje následné čistenie
 • Jednoduchá aplikácia
 • 100% biologicky odbúrateľná
Antibakteriálny test vykonal Štátny Zdravotný Ústav s minimálnou účinnosťou 87,8% a dokonca u kvasiniek 99,7%.

Použité mikroorganizmy:

 • Candida albicans CCM 8215
 • Escherichia coli CCM 4517
 • Salmonella typhimurium C-17-1605
 • Staphylococcus aureus CCM 4516
 • Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198)

Ochrana v strojárenstve, hoteloch, wellness centrách, aquaparkoch, reštauráciách, nemocniciach, domácnostiach a vo firmách

Vzhľadom k neustále rastúcemu podielu plastov je uplatnenie IG GCA PLAST obrovské. Bol vyvinutý pre neustále sa zvyšujúce požiadavky na bezpečnú antibakteriálnu ochranu plastov s ošetrujúcim účinkom a eliminuje nedostatočné dezinfikovanie pri ich údržbe. Použitie je v priemysle ako pri výrobe aj v údržbe (automobilový, plastikársky, elektronický a optický priemysel, skelety strojov, konštrukcia, ochranné diely, strojné zariadenia, atď.), Na plastové vybavenie áut, autobusov, MHD, vlakov, lodí, poľnohospodárskych strojov , tak v rôznom odvetví údržby napr .: verejné budovy, športové centrá, hotely, wellness centrá, nákupné centrá (vybavenie obchodov a priestorov) a ďalej v špeciálnych prevádzkach, vybavenie špeciálnych pracovísk a tam, kde vďaka svojmu zloženiu výrazne znižuje náklady na údržbu a baktericídne čistenie formou ochrany a tým výraznému zníženiu frekvencie následného čistenia a nákladov na prácu. Vytvorený film vytvára antibakteriálny hygienický povrch s dlhým intervalom čistenia.

Znižovanie cien zvlášť v nemocniciach a firmách, je trendom, ktorý vytvára začarovaný kruh. IG Glass & ceramic Antibacterial vďaka svojmu zloženiu výrazne znižuje náklady na údržbu, dezinfekciu a čistenie formou dlhotrvajúcej ochrany a tým znižuje frekvenciu následného čistenia a nákladov na prácu.

Aplikácia IG Glass&ceramic antibacterial PLAST:

Produkt je pripravený na priame použitie, plochu dokonale odmastite GCA ODORNER, alebo GCA QUICKDEG, vodný kameň najskôr odstráňte GCA DESCALERDEG. Naneste GCA PLAST pomocou hubky krížovým spôsobom tiahlych pohybov. Aplikovať cez seba tak, aby bola istota, že nie je vynechané žiadne miesto, rovnomerne po povrchu.
Odporúčame aplikovať dve vrstvy, druhú vrstvu po úplnom zaschnutí prvej vrstvy. Po zaschnutí druhej vrstvy povrch utrite suchou a čistou handričkou. V prípade nového povrchu sa aplikuje priamo. Ošetrený povrch čistite produktom GCA NEUTREN, zaistíte si dlhotrvajúcu ochranu. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

Balenie 20 kg, 200 kg, 5 kg, 6×20 kg
Počet vrstiev 2
Doba polymerizácie 30 min
Báza Ethyl-acetát
Vzhľad Kvapalina
Spotreba 40-70 m2/l
Farba Číra
Doba medzi vrstvami 7 min
Ochrana a separácia proti Baktériám, Minerálnym usadeninám, Nečistotám, Špine, Vode