IG GCA NEUTREN

Neutrálny čistič s testom pre potravinárstvo

GCA NEUTREN je určený pre odstránenie nečistôt z CITLIVÝCH materiálov bez poškodenia najmä z plastových podláh (vinylové, PVC, plávajúce, lina). Produkt preniká do štruktúry a svojím pôsobením rozrušuje špinu, usadeniny prachu a mastnotu, ktorú emulguje. Odstraňuje hĺbkovú nečistotu z reliéfových povrchov, dokonca aj staré nečistoty (riedenie od 5%). Prípravok možno použiť aj na čistenie plastových dielov a skeletov, povrchov kuchýň, nábytku, atď. Nie je agresívny, nenarušuje podklad a povrch, je neutrálny bez pôsobenia na kovoch, plastoch a citlivých povrchoch. Je bez účinku na kaučuky, PVC a vinyl, farby a podlahové krytiny, atď. GCA NEUTREN atest pre potravinárstvo.

  • Koncentrát s autoaktívnou penou
  • Špeciálne pre povrchy z plastov, vinylov, PVC, farieb, povrchov ošetrených nano ochranou a leštených mramorov
  • Velmi ekonomický – riedenie od 5%
  • Polymérová chémia necitlivá na tvrdosť vody
  • Emulguje tuky a mastnoty
  • Ideálny na frekvenčné čistenie podláh potravinárskych a priemyselných plôch, výrobných priestorov, skladov a komerčných priestorov
Pri čistení sa neuvoľňujú výpary, preto je jeho použitie bezpečné ako v exteriéroch, tak i v interiéroch (food prevádzky, zdravotníctvo, kancelárie, komerčné priestory). Nepôsobí abrazívne na povrch, neobsahuje sodík, draslík ani kyseliny. Po použití nie je potrebné povrch neutralizovať, nepoškodzuje sklo, kovy ani farby. Nespôsobuje povrchovú degradáciu podkladu. Očistený podklad odporúčame kombinovať s ochranou povrchu IG GCA, ktorá vytvorí ultratenkú hydrofóbnu antibakteriálnu vrstvu s ochranou proti následnému znečisteniu, znižuje následné usadzovanie mastnej špiny, minerálnych a vápenatých povlakov.
 

Aplikácia GCA NEUTREN

Odstráňte voľné nečistoty z povrchu, výrazne tým znížite spotrebu produktu. Naneste rovnomerne a celistvo na plochu a nechajte chvíľku pôsobiť. Nanášať možno natieraním, valčekovaním, strojovo, či mopom.
Riedenie podľa typu povrchu:
 
  • Znečistené kuchyne (fóliové, nerezové, gelcoat) 3 až 5 ml / 1l teplej vody
  • Dlaždice, mramor, farby, plastové podlahy a skelety 35 100 ml / 10 l teplej vody, pre frekvenčné čistenie odporúčame 35 ml / 10l teplej vody
  • Mechanické časti, verejné priestory 2 10% vo vode, pri použití speňovača 2% v teplej vode

V prípade potreby postup opakujte. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

Balenie

20 kg, 200 kg, 5 kg, 6×20 kg