IG GCA Glass & ceramic

Perzistentná hydrofóbna nano antibakteriálna ochrana skla, glazúry a pevných materiálov

IG Glass & ceramic Antibacterial je špecificky vyvinutá nano antibakteriálna ochrana skla, glazúry a pevných materiálov (sklo, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula a ďalšie nenasiakavé materiály). Na povrchu sa vytvorí ultratenká hydrofóbna neviditeľná vrstva s vynikajúcou ochranou proti znečisteniu, usadzovaniu minerálnych a vápenatých povlakov, vodnej hrdze so samočistiacim účinkom (lotosový efekt). Vytvorená vrstva je antibakteriálna a znemožňuje život baktériám, machu, plesniam a riasam, vytvára veľmi hygienický povrch. Dlhotrvajúcim efektom (minimálne dva mesiace) chráni ošetrený povrch od vody, znečistenia a svojím dlhodobým hydrofóbnym účinkom výrazne uľahčuje následné čistenie bez použitia nebezpečných chemikálií. Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálnych usadenín. IG Glass & ceramic Antibacterial poskytuje vysoko efektívnu a ekonomickú ochranu na plochách ako sú – okná, pracovné plochy, sklenené aj krištáľové plochy, sprchové sklenené zásteny, atď ..
 • Dlhodobá vynikajúca hydrofóbna ochrana
 • Vynikajúca prevencia proti špine a znečisteniu
 • Hygienická
 • Rýchlo sa odparuje
 • Vďaka retrakcii výrazne uľahčuje následné čistenie
 • Jednoduchá aplikácia
 • 100% biologicky odbúrateľné
Antibakteriálny test vykonal Štátny Zdravotný Ústav s minimálnou účinnosťou 87.8% a dokonca u kvasiniek 99,7%: Použité mikroorganizmy:
 • Candida albicans CCM 8215,
 • Escherichia coli CCM 4517,
 • Salmonella typhimurium C-17-1605,
 • Staphylococcus aureus CCM 4516,
 • Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198)

Ochrana v strojárenskom priemysle

Zníženie nákladov je v dnešnej dobe jednou z úloh. NANO ochrana IG Glass & ceramic Anti- bacterial je vynikajúca odpoveď, ako výrazne ušetriť a navyše dať výrobkom jednu z najmodernejších povrchových úprav s vynikajúcimi vlastnosťami. Odporúčané aplikácie sú na čidlá, snímacie zariadenie, fotovoltaika, priezory, atď.), Kde chráni proti znečisteniu, biologickému znečisteniu, UV žiareniu, atmosférickým vplyvom, usadzovaniu vápenatých a minerálnych povlakov.

Ochrana v hoteloch, wellness, aquaparkoch a reštauráciách

Moderné stavebné povrchy (sklo, sklokeramika, keramika) sú veľmi nákladné, preto je ich údržba veľmi dôležitá a hlavne špecifická. Jednoduchá a cenovo dostupná antibakteriálna ochrana proti znečisteniu je dnes nutnosťou. Výrazne nám šetrí náklady (peniaze, prácu a chémiu) a eliminuje nedostatočné dezinfikovanie pri ich údržbe.

Ochrana v nemocniciach, domácnostiach a vo firmách

Znižovanie cien zvlášť v nemocniciach a firmách, je trendom, ktorý vytvára začarovaný kruh. IG Glass & ceramic Antibacterial vďaka svojmu zloženiu výrazne znižuje náklady na údržbu, dezinfekciu a čistenie formou dlhotrvajúcej ochrany a tým znižuje frekvenciu následného čistenia a nákladov na prácu.

Aplikácia IG Glass & ceramic antibacterial GLASS

Produkt je pripravený na priame použitie, plochu dokonale odmastite GCA QUICKDEG, vodný kameň najskôr odstráňte GCA DESCALERDEG GCA GLASS pomocou hubky krížovým spôsobom tiahlych pohybov. Aplikovať cez seba tak, aby bola istota, že nie je vynechané žiadne miesto, rovnomerne po povrchu. Odporúčame aplikovať dve vrstvy, druhú vrstvu až po úplnom zaschnutí prvej vrstvy. Po zaschnutí druhej vrstvy povrch utrite suchou a čistou handričkou. V prípade nového povrchu sa aplikuje priamo. Ošetrený povrch čistite produktom GCA QUICKDEG, zaistíte si dlhotrvajúcu ochranu. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.
Balenie 20 kg, 200 kg, 5 kg, 6×20 kg
Farba Číra
Spotreba 60-80 m2/l
Doba medzi vrstvami 5 min
Doba polymerizácie 30 min
Báza Ethyl-acetát
Vzhľad Kvapalina
Ochrana a separácia proti Baktériám, Minerálnym usadeninám, Nečistotám, Špine