IG GCA DEGREAS

Čistič, odmasťovač a odstraňovač mastnoty, olejov, tukov, biologických nečistôt, emulzií, zapečených tukov, voskov a "extra odolnej špiny"

Atest pre potravinárstvo

  • čistí i potravinárske živice, farbivá, emulgátory
  • špeciálne pre potravinárske prevádzky, poľnohospodárstvo a potravinárske strojárstvo
  • špeciálne pre čistenie strojov, pracovných plôch, tankov, potravinárskych vozidiel, výrobných a zmiešavacích zariadení, podláh budov, výrobných priestorov a skladov

GCA DEGREAS je špecificky vyvinutý ako nie abrazívne silný a rýchly čistič znečistených prevádzok. V jedinom úkone veľmi rýchlo odstraňuje, čistí, obnovuje a vysokou alkalicitou aj dezinfikuje (neobsahuje dezinfekčné zložky) podklad. Odstraňuje aj stmavnutie povrchu od olejov a tukov, anorganickej špiny, čistí do hĺbky. Jeho penová konzistencia je ideálna pre použitie na zvislých stenách, znižuje spotrebu a zvyšuje efektivitu čistenia. Nespôsobuje povrchovú degradáciu podkladu a farieb. Očistený podklad odporúčame kombinovať s GCA ochranou, ktorá vytvorí ultratenkú hydrofóbnu antibakteriálnu vrstvu s ochranou proti následnému znečisteniu, olejom, mastnote, znižuje následné usadzovanie povlakov a nečistôt.

GCA DEGREAS je určený pre vodou umývateľné tvrdé povrchy (obklady, kovy, nerez oceľ, hliník, sklo, dlažba, obklady, smaltové povrchy a plasty). Po zriedení je to ideálny frekvenčný čistič pre každodenné použitie.

Aplikácia GCA DEGREAS

Odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu (tým výrazne znížime spotrebu). GCA DEGREAS používame v riedenej forme 5% až 20% s čistou pitnou vodou. Zriedenie výrobku je v závislosti od hrúbky a množstva vrstiev, ktoré majú byť odstránené. Vždy najskôr navlhčite povrch pred aplikáciou! Naneste a nechajte chvíľku pôsobiť !!!

Metódy aplikácie: natieraním, vysokotlakovým striekaním, strojovo, máčaním, strojným podlahovým strojom. Naneste rovnomerne a celistvo na plochu. Spotreba je 20-30m 2 z 1L nariedeného produktu podľa štruktúry povrchu. Nechajte 5 10 minút pôsobiť, môžete použiť kefu, tým výrazne zvýšite účinnosť. Po vyčistení dôkladne opláchnite čistou vodou, najlepšie vysokotlakovou. Nechajte zaschnúť. V prípade potreby postup opakujte. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

Balenie 20 kg, 200 kg, 5 kg, 6×20 kg